SQL100-16 Three Phase Diode AC Input Output 100A 1600V Bridge Rectifier Generator Rectifier Module
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
Diodes==========Hign-concerned Chemical : NoneModel Number : SQL100-16Customization : AvailableCooling Method : Fan Cooling, Heatsink Cooling, Natural CoolingInput Voltage : 380V +/-15% up and Down
  • Diodes