UN55NU6900 BN96-45913A LED Strips Replacement Part Tools for 55 inch TVs with Trim Removal Tool and LED Tester
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
  • The price is for a full set and 2 pcs totally.Product information:Size (Length): 23.5in(597mm),Number of LED beads: 40 per strip,Every LED Lamp Voltage: 6V,Package includes: 1set=2 pcs LED Strip(R+L) and totally,and with Double-sided adhesive paper on the back and GuuYebe Pry Tool ,GuuYebe LED Tester.